Urząd Pracy m. st. Warszawy

www.bip.gov.pl

Uprzejmie informujemy, że serwis który Państwo aktualnie przeglądają jest stroną archiwalną.
Aktualna strona BIP Urzędu Pracy m.st.Warszawy dostępna jest pod adresem up-warszawa.bip.gov.pl
 


Ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego

Warunki ponownego wykorzystywania informacji sektora publicznego

Zasady udostępniania informacji sektora publicznego reguluje ustawa z dnia 25 lutego 2016 r. o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego (Dz. U. 2016, poz. 352).

Urząd Pracy m.st. Warszawy określa następujące warunki ponownego wykorzystywania informacji sektora publicznego:

  • Podmiot ponownie wykorzystujący informację sektora publicznego ma obowiązek informowania o źródle oraz czasie wytworzenia i pozyskania tej informacji oraz o nazwisku, imieniu lub pseudonimie twórcy, jeżeli jest znany.
  • Jeżeli podmiot ponownie wykorzystujący informację sektora publicznego dokonał jej przetworzenia, spoczywa na nim obowiązek informowania o przetworzeniu tej informacji.
  • Urząd Pracy m.st. Warszawy ponosi odpowiedzialność wyłącznie za przekazywane informacje i ich aktualność jedynie w pierwotnej formie i wg stanu na dzień jej udostępnienia (nie ponosi odpowiedzialności za ponowne wykorzystanie udostępnionej lub przekazanej informacji sektora publicznego w sposób naruszający obowiązujący porządek prawny; nie ponosi odpowiedzialności za rezultaty przetworzenia informacji sektora publicznego ponownie wykorzystanej, nie ponosi odpowiedzialności za treść informacji sektora publicznego po ich przetworzeniu przez podmioty wykorzystujące te informacje).


Opublikował: Katarzyna Kun
Publikacja dnia: 06.07.2016
Podpisał:
Dokument z dnia: 29.06.2016
Dokument oglądany razy: 8 456